KONST / Litografier / Konstmapp 12472122
nr 1247 2122
Nalle Werner
(1913-1991), Sverige
Konstmapp, "Grafikgruppen 10 år", bland annat: Nils G Stenqvist (1934-2005), Sverige. Signerad, numrerad 22/75, grafiska blad, 15 st lösa blad, bladets mått: 66x50 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:58:34
8/4 18:00:07
Nalle Werner
Läs mer om Nalle Werner